Cvičení doma

Šetřte čas – pozvěte našeho odborně vzdělaného trenéra k vám domů

Cvičení doma - v pohodlí vašeho domova

Cvičení doma - v pohodlí vašeho domova

Co je to Cvičení doma.

Cvičení doma je služba, kdy Váš osobní kondiční trenér dojíždí za Vámi, do místa Vašeho bydlliště, v danou hodinu a den, podle dohodnutého časového plánu a vede Váš trénink v pohodlí vašeho domova – domu nebo bytu, nebo na Vaší zahradě, či ve fitness centru kam obyčejně chodíváte.

Pro koho je Cvičení doma vhodné?

Cvičení doma je určené pro ty kteří chtějí ušetřit čas potřebný na osobní dopravou do fitness centera za tam působícím kondičním trenérem. Službu Cvičení doma jistě ocení ti, co se nemohou vzdálit ze svého domova, ať už jsou to matky pečující o děti nebo otcové pečující o děti 🙂 , či lidé pracující doma.

Trenér Cvičení doma pomůže s motivací

Jedním z přínosů trenéra, dojíždějícího k vám domů v rámci služby Cvičení doma, je udržení vaší motivace ke cvičení. Aspekt motivace ke cvičení je velmi důležitý pro snahu o začlenění pohybových aktivit do vašeho životního stylu a právě trenér, který kvám bude v rámci služby Cvičení doma pravidelně dojíždět vám s tímto aspektem motivace výrazně pomůže.

Co vše může Cvičení doma obsahovat?

Cvičení doma může být pojato jakkoliv dle dohody mezi Vámi a Vaším osobním kondičním trenérem. Odborné vzdělání trenéra dovoluje nabídnout širokou škálu pohybových aktivit ze kterých si, po poradě s trenérem, určitě vyberete.

Nejčastěji bývají v rámci služby Cvičení do domu poskytovány tyto trenérské služby:

  • zdravotní cvičení
  • cvičení na míči
  • cvičení na rozvoj pohyblivosti páteře
  • posilování vlastní vahou
  • posilování se zátěží
  • posilování na posilovacích strojích
  • jogging
  • cyklistika
  • in-line bruslení

Cvičení dom v kombinaci se Cvičením v práci

Cvičení doma a Cvičení v práci lze navzájem kombinovat. Jeden den můžete cvičit v místě vašeho bydliště a další trénink se může uskutečnit na vašem pracovišti. Cena obou produktů je stejná takže, předplacené balíčky můžete použít kombinovaně pro obě služby.

Další informace o Cvičení doma

Máteli zájem o další informace, chcete-li se na něco zeptat, využijte náš Formulář k produktu Cvičení doma nebo pište na email info@sportprozdravi.cz.